Форма "Садова доріжка" 60х60х6 см

Інструкція для роботи з формами для Садових доріжокІнструкція до застосування форми для Садових доріжок:

Короткий огляд технології використання форм Садова доріжка та Круглі камені при виготовленні бетонних доріжок:
як вкласти садову доріжку
Технологія нова, запатентована на території України. Сенс технології використання форми-трафарету знайомий усім з дитинства. Будучи маленькими, ми, граючи у пісочниці пасочками, створювали химерні замки, стіни і дорожки. Розміри пасочок збільшились, замість сипучого піску - бетон, а от Ваша фантазія і геніальні ідеї залишились, їх і потрібно задіяти при створенні дизайну Вашої майбутньої садової доріжки.
Спеціально розроблена форма Садова доріжка, дозволяє при створенні бетонних доріжок стикувати блоки під кутами: 00, 300,600, 900.
Особливість технології полягає у можливості створення різних по міцності, трудомісткості та вартості доріжок. Головне розуміти, що, витративши на одну плиту 13 грн і 20 хвилин часу, можна розраховувати мінімум на 5-6 років служби садових доріжок. Витративши дещо більше часу та грошей, ми подовжуємо термін служби доріжки ще на 5-6 років.

Для створення гарних і міцних садових доріжок Вам необхідно:

 • ☑ Визначити: звідки і куди будуть іти садові доріжки, натягнути мотузку як орієнтир.
 • ☑ На місці майбутніх садових доріжок викопати траншею глибиною 8-14 см.
 • ☑ Землю трамбуємо, засипаємо пісок, щебінь, пісок. Висота вийде 6-10 см .
 • ☑ Кожен шар потрібно добре утрамбувати.
 • ☑ Пісок проливаємо водою, безпосередньо перед установкою форми.
 • ☑ Змащуємо форми для садових доріжок спеціальною смазкою, рослинним чи відпрацьованим машинним мастилом, або мильним розчином.
 • ☑ Встановлюємо форму, не забуваючи про рівень, а якщо ділянка похила, то попередньо натягніть орієнтир - мотузку.
 • ☑ Кельмою акуратно заповнюємо форму, приділяючи особливу увагу краям форм, там не повинно залишитись повітря.
 • ☑ Залізною рейкою або кельмою, здійснюючи ковзаючі рухи по верху форми"Садова доріжка", знімаємо зайвий розчин.
 • ☑ Чекаємо 20-40 хвилин (розчин повинен тримати форму), а якщо у Вас є друга форма для садової доріжки, заливаємо другу плиту.
 • ☑ Тримаючи форму за края по діагоналі, знімаємо форму, намагаємось піднімати рівномірно.
 • ☑ Остання і найважча фаза - захист тільки-но зробленої садової доріжки від домашніх тварин, свійської худоби або сусіда :-).
 • ☑ Можна накрити готові садові доріжки плівкою.

Як приготувати бетонний розчин? (рекомендація)

Як приготувати бетонний розчин для садової доріжки
Рецепт бетонного розчинуБетонний розчин для заповнення форм готується в співвідношенні 1:3:3 - 1 частина цементу марки 400, 3 частини річкового піску, 3 частини щебню дрібної фракції 5-10 чи 5-20, або гранвідсіву. Заміс, як правило, робиться на пів мішка цементу. Спочатку засипаємо цемент в бетономішалку, додаємо 1% пізменту залізоокисного (50-350 г залежно від бажаної насиченості кольору). Рекомендується почати з 125 г пігменту. Потім додаємо пісок. Пластифікатор, попереднью розвівши теплою водою, додаємо в суху суміш від 25-100 г, рекомендуємо 75 г. Додаємо щебінь, воду, щоб розчин став консистенції густої сметани. Для того, щоб садові доріжки служили Вам довго, бажано використовувати фіброволокно (армующа добавка) - 50 г. Перемішуємо в бетономішалці мінімум 3 хвилини. Готовим бетонним розчином заповнюємо форми.
Для того, щоб зручно було відмірювати необхідну кількість добавок, можна використовувати одноразовий стаканчик. Місткість стаканчика: пластифікатор 130 г, червоний пігмент 140г, зелений пігмент 90 г, жовтий пігмент 90 г, коричневий пігмент 140 г.

Унікальність данної технології:

форма садова доріжка
Якщо з часом Ваші садові доріжки зіпсуються, їх можна легко замінити на нові. Тому Садова доріжка форма та Круглі камені будуть Вам служити навіть після основної роботи. Щиро вірю, що у Вас вийде чудова садова доріжка або майданчик. Ваші фотографії готових садових доріжок висилайте на izbetona@meta.ua. Також чекаємо Ваших відгуків та коментарів про роботу с формами в гостьовій книзі. . Не забувайте заходити на наш сайт, він постійно оновлюеться.Ще перегляньте наші категорії:

Форми для бетону
Форми для садових ДОРІЖОК
Форми для бордюру
ДОБАВКИ ДЛЯ БЕТОНУ
Або перейти на головну:IzBetona


Обновлен 07 июн 2017. Создан 07 окт 2013